Kwestia ubioru wodzireja/ konferansjera

Oczywiste ? Niestety nie. Przekonałem się o tym na “własnej skórze”.
Macie w umowie zapis dotyczący wyglądu prowadzącego wesele ? Zapewne tak. Jednak nie daje Ci to 100% pewności, że wodzirej nie przyjedzie ubrany “na luzaka”. Poproś o jego zdjęcia z wesel, które prowadził i powiedz jasno i dobitnie, że ma być elegancko ubrany. Nawet podkreśl przed weselem, że nie spełnienie tego wymogu będzie powodowało, że nie zapłacisz całej kwoty.

Wodzirej, który prowadził nasze wesele na plakacie reklamowym był ubrany profesjonalnie, a zapis umowy mówił jasno że będzie ubrany elegancko i stosownie do uroczystości.
Niestety przekonaliśmy się, że zapis w umowie to nie wszystko. Wchodząc na salę zastaliśmy wodzireja w bluzce polo z krótkim rękawem, zwykłymi codziennymi spodniami i sportowymi butami, a na ramieniu miał duży tatuaż. Nie mam nic do tatuaży oczywiście, ale jakiegoś poziomu prezencji wymagaliśmy w dniu naszego Wesela. Mamy kilka zdjęć z oczepin gdzie ja w garniturze obok swojej żony w balowej sukni, a wodzirej obok nas ubrany jakby szedł do sklepu po bułki…

Marta już na wstępie jak tylko zobaczyła jak on wygląda zbladła. Zamiast zwracać uwagę na śpiewających nam sto lat gości, pod nosem komentowała jego ubiór i tego co on sobie myślał ubierając się tak na wesele. W mojej głowie też było kilka epitetów ale stwierdziłem, że na razie są ważniejsze sprawy.
Jeśli macie podpisane umowy ze swoimi wodzirejami, a nie została poruszona wyżej opisana kwestia to nie zapomnij przy następnej rozmowie o to zapytać. Dzięki temu unikniesz nie miłych niespodzianek.

Ubiór Wodzireja

Copyright ©2023 Nazwa Firmy, All Rights Reserved.